Atak Paniki na warsztacie Atelier Scenariuszowego

„ATAK PANIKI” to oryginalny debiut Pawła Maślony. W ramach odbywajacych się w NCKF warsztatów ATELIER SCENARIUSZOWEGO porozmawiamy z twórcami filmu o pułapkach scenariuszowych, które czekały na nich w czasie filmowej podróży. Gośćmi spotkania będą: Paweł Maślona, Bartek Kotschedoff i Jan Kwieciński.
 

Pokaz otwarty filmu „ATAK PANIKI”
30.11.2017 czwartek godz. 14.00
Sala kinowa, piętro 2, budynek  EC1 Wschód
ul. Targowa 1/3, Łódź

Case study scenariuszowe i spotkanie z twórcami
30.11.2017 czwartek godz. 16.00
ul. Targowa 1/3, Łódź

wstęp wolny

 


Fot. Materiały prasowe Akson Studio

 

ATELIER SCENARIUSZOWE jest rocznym programem warsztatów scenariuszowych, które mają na celu pomóc filmowcom w pracy nad ich pierwszym lub drugim filmem fabularnym. Przejście z fazy treatmentu do etapu scenariusza oraz prace nad jego pierwszymi draftami to kluczowe momenty w rozwoju historii, przez które prowadzą uczestników młodzi, energiczni konsultanci z międzynarodowym doświadczeniem. W trakcie trzech sesji stacjonarnych (w Łodzi, Krakowie i Wrocławiu) scenarzyści odbywają serię spotkań w grupie przeprowadzonych w atmosferze twórczej, partnerskiej dyskusji. Program zakończy pitching organizowany w trakcie festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty 2018.

Pierwsza sesja odbywa się we współpracy z Narodowym Centrum Kultury Filmowej w „EC1 Łódź – Mieście Kultury” w dniach 26.11.-3.12.2017.