Zespół

 

dr hab. Rafał Syska >>>
Dyrektor Narodowego Centrum Kultury Filmowej
r.syska@ec1lodz.pl

 

Dział Edukacji:

 

Barbara Fronczkowska
Kierownik Działu Edukacji
barbara.fronczkowska@ec1lodz.pl

 

Vojislav Radojičić
Specjalista w Dziale Edukacji
vojislav.radojicic@ec1lodz.pl

 

Martyna Szustorowska
Specjalista w Dziale Edukacji
martyna.szustorowska@ec1lodz.pl

 

Łukasz Tokarczyk
Referent w Dziale Edukacji
lukasz.tokarczyk@ec1lodz.pl

 

Marta Urbańska
Specjalista w Dziale Edukacji
m.slazinska@ec1lodz.pl

 

Dział Wystaw i Zbiorów:

 

Piotr Kulesza >>>
Kierownik Działu Wystaw i Zbiorów
p.kulesza@ec1lodz.pl

 

Artur Borowiecki
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
artur.borowiecki@ec1lodz.pl

 

Piotr Komorowski
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
piotr.komorowski@ec1lodz.pl

 

Justyna Muszyńska-Szkodzik
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
justyna.muszynska-szkodzik@ec1lodz.pl

 

Magdalena Olejnik
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
m.olejnik@ec1lodz.pl

 

Rafał Pakuła
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów do spraw inwentaryzacji
r.pakula@ec1lodz.pl
+48 663 150 008

 

Paweł Sołodki
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
p.solodki@ec1lodz.pl

 

Adam Uryniak
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
adam.uryniak@ec1lodz.pl

 

Dział Projekcji i Wydarzeń Filmowych:

 

Katarzyna Bieńkiewicz
Koordynator projektu Łódź Miasto Filmu UNESCO
k.bienkiewicz@ec1lodz.pl
+48 798 320 313

 

Małgorzata Brożek
Specjalista do spraw koordynacji w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
m.brozek@ec1lodz.pl

 

Malwina Czajka
Specjalista w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
m.czajka@ec1lodz.pl

 

Monika Marlicka-Robert
Specjalista w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
monika.marlicka@ec1lodz.pl

 

Anna Warda
Specjalista w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
anna.warda@ec1lodz.pl