Zespół

 

dr hab. Rafał Syska >>>
Dyrektor Narodowego Centrum Kultury Filmowej
r.syska@ec1lodz.pl

 

Dział Edukacji:

 

dr Michał Pabiś-Orzeszyna >>>
Kierownik Działu Edukacji
m.pabis-orzeszyna@ec1lodz.pl

 

Marta Urbańska
Specjalista w Dziale Edukacji
m.slazinska@ec1lodz.pl

 

Vojislav Radojičić
Specjalista w Dziale Edukacji
vojislav.radojicic@ec1lodz.pl

 

Dariusz Foks
Specjalista w Dziale Edukacji
dariusz.foks@ec1lodz.pl

 

Dział Wystaw i Zbiorów:

 

Piotr Kulesza >>>
Kierownik Działu Wystaw i Zbiorów
p.kulesza@ec1lodz.pl

 

dr hab. Tomasz Wójcik
Zastępca Kierownika Działu Wystaw i Zbiorów do spraw projektów aranżacyjnych
t.wojcik@ec1lodz.pl

 

Magdalena Olejnik
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
m.olejnik@ec1lodz.pl

 

Paweł Kutwin
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów do spraw projektów wnętrz
p.kutwin@ec1lodz.pl

 

Rafał Pakuła
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów do spraw inwentaryzacji
r.pakula@ec1lodz.pl

 

Paweł Sołodki
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
p.solodki@ec1lodz.pl

 

Piotr Komorowski
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
piotr.komorowski@ec1lodz.pl

 

Dział Projekcji i Wydarzeń Filmowych:

 

Joanna Rożen-Wojciechowska >>>
Kierownik Działu Projekcji i Wydarzeń Filmowych
joanna.rozen-wojciechowska@ec1lodz.pl

 

Małgorzata Brożek
Specjalista do spraw koordynacji w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
m.brozek@ec1lodz.pl

 

Malwina Czajka
Specjalista w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
m.czajka@ec1lodz.pl

 

Anna Warda
Referent w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
anna.warda@ec1lodz.pl

 

Katarzyna Bieńkiewicz
Koordynator projektu Łódź Miasto Filmu UNESCO, specjalista ds. promocji,
k.bienkiewicz@ec1lodz.pl
+48 798 320 313